Aktualności


HEREISTITLE

HEREISCONTENT

Czujnik dymu – FIBARO Smoke Sensor
Piękny minimalistyczny design

Niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach – najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe bezpieczeństwo, funkcjonalność ale także estetykę samego czujnika, za którą ceni nas wielu naszych Klientów. FIBARO Smoke Sensor to perfekcyjny czujnik, który będzie wyznaczał trendy dla produktów konkurencji. To urządzenie, które łączy w sobie piękno i nowoczesną technologię w trosce o Twój dom i najbliższych.

Sam ustal reakcję na wykryty alarm

Twój inteligentny dom pozwoli zadbać Ci o bezpieczeństwo rodziny na wypadek pożaru i innych zagrożeń. Sam możesz ustalić jakie działania ma podjąć centrala HOME CENTER na wypadek alarmu pożarowego, zalania lub próby włamania. W przypadku czujnika dymu, wykrycie zagrożenia może spowodować automatyczne uniesienie rolet, otwarcie bramy garażowej i okien, a także wytyczenie świetlnej drogi ewakuacyjnej. Możesz również ręcznie uruchomić scenę bezpieczeństwa, która wykona te wszystkie ułatwiające pracę służbom ratunkowym czynności, po naciśnięciu jednego klawisza w aplikacji na telefonie lub tablecie.

Ty gotujesz, ja pilnuję bezpieczeństwa

FIBARO Smoke Sensor to obowiązkowy gość Twojej kuchni. Za każdym razem gdy przygotowujesz ulubione dania swojej rodziny, on pilnuje byś nie zapomniała o wyłączeniu gazu czy pozostawionej pieczeni w piecu. Jakiekolwiek zagrożenie pożarem czy… spalonym mięsem, szybko zostanie wykryte i zaraportowane w dogodny dla Ciebie sposób, wszystko dla bezpieczeństwa Twoich najbliższych i udanego niedzielnego obiadu…

Wykres zaprezentuje nawet
niewielki poziom zadymienia

Informacje o poziomie zadymienia i temperatury zbierane są w tak zwanej czarnej skrzynce Smoke Sensora. Niezależnie od tego czy system alarmowy jest uzbrojony czy nie, czujnik monitoruje ilość dymu w pomieszczeniach i cyklicznie wysyła dane do centrali. Teraz jesteś w stanie wykryć nawet niewielką ilość dymu papierosowego.


Aplikacja FIBARO już na ANDROID-aAplikacja FIBARO na ANDROIDA

Miło nam zakomunikować iż aplikacja Fibaro jest JUŻ dostępna w Google Play na ANDROID

Pobierz aplikację


FIBARO w ONECIE – test

FIBARO w roli głównej w programie TWARDY RESET Zbigniewa Urbańskiego. Zapraszamy do oglądania:

http://wideo.onet.pl/nowe-technologie-inteligenty-dom-z-polskim-systemem-fibarotwardy-re,119065,w.html


TARGI BUDMA 2013, POZNAŃ 29.01-01.02.2013

Oszczędność energii, zwiększenie komfortu oraz poprawa bezpieczeństwa Twoich najbliższych i Twojego domu: to jedne z wielu korzyści, które niesie ze sobą zainstalowanie systemu inteligentnego budynku. Jak działa inteligentny system FIBARO oraz jak dzięki temu rozwiązaniu kontrolować cały swój dom, możesz zobaczyć na targach BUDMA 2013, w dniach 29.01 do 1 lutego 2013. w hali nr 4 stoisko 55.

images_1

Dla odwiedzających nasze stoisko na targach BUDMA zorganizowaliśmy loterię w której do wygrania jest System FIBARO. Kupony konkursowe wypełniać można na naszym stoisku nr 55 w hali 4 w okresie trwania targów. Rozstrzygnięcie loterii 14 lutego 2013.  W zał. regulamin konkursowy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i udziału w loterii.

kupon_konkursowy


FIBARO systemem alarmowym

Niezmiernie miło nam poinformować, ze urządzenia wchodzące w skład systemu FIBARO  uzyskały certyfikację alarmową klasy C – czyli jako profesjonalny system alarmowy.


FIBARO w Dzień Dobry TVN

Fibaro w Dzień dobry TVN

Dziś (22.01.2013r.) widzowie „Dzień Dobry TVN” mogli dowiedzieć się, jak stworzyć sobie inteligentny dom- między innymi dzięki FIBARO 🙂

Jeśli nie oglądaliście na żywo, materiał możecie zobaczyć tutaj:
http://dziendobry.tvn.pl/video/zamieszkaj-w-inteligentnym-domu,1,newest,74084.html


Home Center 2 w finale plebiscytu Męska Rzecz 2012

Z dumą informujemy, że centralka Home Center 2 została zakwalifikowana przez jury do finału konkursu Męska Rzecz 2012 w kategorii „Gadżet i elektronika”!

Walczymy z godnymi konkurentami: LG (Telewizor 3D 84” Ultra HD) i Samsung (Galaxy SIII), dlatego tym bardziej cieszymy się z nominacji do finału.

Teraz wszystko w Waszych rękach, ponieważ o zwycięstwie zadecyduje zarówno jury, jak również głosowanie SMS! Na HC2 można głosować do 2 grudnia wysyłając SMS pod numer 7222 o treści GAD.3 (koszt jednego SMS to 2 zł + VAT).

Wyniki zostaną ogłoszone w trakcie Wielkiej gali „Męskiej Rzeczy 2012”, która odbędzie się w Warszawie 8 grudnia 2012 i będzie transmitowana na żywo w TVN Turbo (w TVN będzie można obejrzeć powtórkę 10 grudnia 2012).

Zapraszamy do głosowania!


Fibaro w prasie ….

System Fibaro, którego jesteśmy dystrybutorem został opisany w numerze 1/2012 w czasopiśmie  „WŁASNY DOM Z KONCEPTEM” , który to numer traktował o inteligentnych i bezpiecznych instalacjach w domu.

Artykuł opisujący część możliwości systemu Fibaro zamieszczamy poniżej. Po więcej informacji odsyłamy do lektury wspomnianego czasopisma.

 


Nasze stoisko targowe 8 – 9 września Targi Mieszkań i Domów

Jak co roku uczestniczymy w Targach Mieszkań i Domów odbywających sie w dniach 8 – 9 września na terenie Miedzynardowych Targów Poznańskich.

image

Nasze stoisko jest chętnie odwiedzane zarówno przez osoby zainteresowane zakupem domu jak i mieszkania. Nasi Goście często dopytują o zaawansowane rozwiązania automatyki budynkowej. Podczas obecnej edycji najczęściej poruszane zagadnienia dotyczą możliwości zdalnego sterowania domem na przykład z podróży pracy oraz ekonomiczne sterowanie ogrzewaniem nieruchomości.

 

image


W dniach 8-9 września 2012 r. zapraszamy na nasze stoisko targowe

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nasze stoisko targowe na odbywających się w dniach

8 – 9 września 2012

Targach Mieszkań i Domów na terenie MTP w Poznaniu.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z systemem FIBARO, bądz chcą zobaczyć go w akcji, zapraszamy na spotkanie z naszymi przedstawicielami. Udzielą oni odpowiedzi na każde pytanie związane z inteligencją budynków.

Każdy klient na naszym stoisko może liczyć na kawę, lub lampkę wina podczas prezentacji systemu.


HC2 – finalistką konkursu DOBRY WZÓR 2012

Miło nam poinformować, iż HC2 została finalistką najważniejszego w Polsce konkursu w zakresie designu-  „Dobry Wzór”. Konkurs organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Nominację otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki.


„LiLi wracam do domu” – zobacz co może dla Ciebie zrobić FIBARO

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu przedstawiającego możliwości systemu FIBARO.

Nowy standard w Waszym życiu
http://youtu.be/Vs9bKD7lRR4


Poranek w WTK – Prezentacja – Firma STRATON dystrybutor FIBARO

W dniu 03.12.2011 w telewizji WTK został wyemitowany materiał prezentujący nasz system. Nasze intelgentne mieszkanie było najlepszym miejscem do zademonstrowania możliwości systemu Fibaro. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Zapraszamy po szerszy materiał TUTAJ


Fibaro wyróżniony jako wynalazek roku 2011

Fibaro wyróżniony jako wynalazek roku 2011

Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Wynalazek Roku 2011. Serdecznie dziękujemy za docenienie zobacz wyróznienie


Fibaro Liderem Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT

Fibaro Liderem Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT

Zostaliśmy Liderem Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT!. 20 grudnia br.w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu zostały ogłoszone oficjalne wyniki regionalnych edycji. 
Bardzo nam miło, iż kolejny raz nasze rozwiązanie zostało docenione.


12 Betlejem Poznańskie – Fibaro rozświetli choinkę miasta Poznań

12 Betlejem Poznańskie - Fibaro rozświetli choinkę miasta Poznań

Możliwości zastosowań systemu FIBARO są nieograniczone. W tym roku wykorzystaliśmy go do nietypowego zdalnego rozświetlenia choinki z okazji inauguracji Poznańskiego Betlejem organizowanego przez miasto Poznań.6 grudnia br. Prezydent miasta Poznania Ryszard Grobelny rozświetli choinkę z użyciem telefonu komórkowego.


Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą EUROCERTYFIKAT

Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą EUROCERTYFIKAT

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni nagrodą EUROCERTYFIKAT w branży „Inteligentne systemy automatyki budynkowej”


Idealny dom i wnętrze – wyróżnienie

Fibaro zostało wyróżnione na targach IDEALNY DOM i WNETRZE, które odbywały się w Warszawie w dniach 15-17 września 2011. 
zobacz wyróżnienie


Serwis Apple Mobile pisze o nas

System Fibaro to nowe podejście do automatyki budynkowej oferujący prawdziwą inteligencję i autonomię budynków. Rozwiązanie pozwala na całkowicie bezprzewodowe zarządzanie obiektem oraz urządzeniami … 
czytaj więcej …


O Fibaro okiem TECHMANIAKA

O Fibaro okiem TECHMANIAKA

„Pewnie nie raz przemknęło nam przez myśl, aby zamieszkać w domu rodem z filmów. Wielokrotnie stawały nam przed oczami obrazy inteligentnych czujników sterujących 
intensywnością światła, automatycznie uruchamianych zraszaczy ogrodu, rolet zsuwanych za jednym przyciśnięciem pilota, czy nawet szykowanej automatycznie kąpieli …
 czytaj więcej


E-poznań pisze o Fibaro

E-poznań pisze o Fibaro

„Motto stolicy Wielkopolski „Poznań miasto know how” ponownie zostało potwierdzone. We współpracy poznańskich wynalazców z pasjonatami elektroniki powstało najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku – system FIBARO.” więcej można 
przeczytać na stronie epoznan


System fibaro wspierany przez serwisy

System fibaro wspierany przez serwisy

Szczegółowe informację odnośnie naszych produktów dostępne są również na stronach:

www.automatyka-budynkowa.com;

www.forelite.pl;

www.srodowisko.pl;

automatyka.pl;


TVBiznes „e-biznes” opowiada o systemie Fibaro

TVBiznes "e-biznes" opowiada o systemie Fibaro

Nasze rozwiązanie zostało zauważone przez opiniotwórczy magazyn TVBiznes „e-biznes” Fibaro został oceniony jako ciekawe innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Zapraszamy do obejrzenia: TVBiznes


System Fibaro doceniony przez Urząd Miasta Poznań

System Fibaro doceniony przez Urząd Miasta Poznań

System Fibaro został doceniony przez Urząd Miasta Poznań jako projekt wpisujący się w strategię miasta „Poznań miasto Know-How”. Szczegóły nawww.workshops.poznan.pl/projekty.html


Polska Izba Ekologii rekomenduje FIBARO

Polska Izba Ekologii rekomenduje FIBARO

Miło nam poinformować że Polska Izba Ekologii rekomenduje System Fibro jako „ekologiczny system na miarę XXI wieku”. Zapoznaj się z pełną rekomendacją

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz szybkiego dostępu do naszej strony. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij